O NAS

Katarzyna Sławnikowska – Założycielka  Klinik Podologii. W 2013 roku rozpoczęła swoją przygodę oraz pracę z podologią . Dyplomowany  specjalista ds. podologii z zakresu odcisków, pękających pięt, wrastających paznokci oraz wirusów brodawczaka. Uczestniczka wielu szkoleń. Nieustannie pogłębia wiedzę podczas kolejnych szkoleń i zjazdów. Prywatnie szczęśliwa matka  syna.

Izabela Różańska – Mgr kosmetologii (specjalista do spraw podologii). W przyszłości chce pomagać osobom z ciężko gojącymi się ranami i dlatego też podjęła studia pielęgniarskie. Stawia na ciągły rozwój i polepszanie swojej wiedzy jak i umiejętności. Bardzo lubi pomagać pacjentom z różnymi problemami stóp dlatego praca jako podolog to dla niej spełnienie marzeń. Prywatnie Iza interesuje się zdrowym trybem życia i gotowaniem.

Paulina Drewnowska – magister zdrowia publicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada również dyplom licencjata Fizjoterapii oraz wykształcenie zawodowe w kierunku Podologii. Zawód Podologa wybrała ze względu na chęć pomocy innym, dlatego wciąż pogłębia swoją wiedzę i warsztat pracy poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach Podologicznych. Prywatne szczęśliwa mama, uwielbia podróżować z najbliższymi, gdzie odkrywa nowe smaki kulinarne.

Leczenie i profilaktyka

Zadzwoń